השיטה הטיפולית שלי – לא רק קוסמטיקאית…

למצוא קוסמטיקאית טובה לוקח המון המון זמן והסיבה היא פשוטה – אנחנו נשארות בידיה האמונות של הקוסמטיקאית שלנו שנים רבות. היא לומדת להכיר אותנו, את העור שלנו, את אורח חיינו ולפעמים היא גם שותפה לסודות הקטנים שלנו. לכן כשמחפשים קוסמטיקאית מחפשים למעשה מערכת יחסים המבוססת על מקצועיות ואמון, לטווח ארוך.

אני מאד בעד שקיפות ולכן אספר לך מידי פעם גם על עצמי וגם על השיטה הטיפולית שלי. בבלוג יש מאמרים נוספים ואת מוזמנת לקרוא, להגיב ולשאול שאלות.

אבחון עור הפנים

השלב הראשון של כל טיפול פנים הוא אבחון מעמיק ויסודי. חשוב להבין את המטופלת ולהכיר היטב את עור פניה, אורח חייה, הרגלי התזונה שלה ועוד. מידע זה יסייע רבות לטיפול הקוסמטי משום שעל פי תפיסתי המקצועית, הטיפול בעור חייב להשתלב בסגנון החיים של כל אישה. לעיתים מדובר ממש בתהליך של שיקום העור ולכן שיתוף הפעולה של המטופלת חשוב ביותר.

החומרים והתהליכים בטיפול הקוסמטי

כלקוחה המגיעה לטיפול קוסמטי, חשוב שתכירי את החומרים והשיטות בהם אני משתמשת בטיפולי אנטי אייג'ינג. כמובן שחומרים אלה מתעדכנים ומשתנים בהתאם לקיים בשוק ולפיתוחים האחרונים בתחום הקוסמטיקה.

סרום עשיר בויטמנים –

הסרום מוחדר לעורך בטפיחות קלות. מדובר בסרום מרוכז ועשיר בוויטמינים, תמציות תפוז וג'ינסנג. חומרים פעילים אלו ידועים ביכולתם לרענן עור עייף.טיפולי פנים להחייאת העור ולהחדרת לחות

מסיכה תרמית עם ויטמין C –

 מסיכה טיפולית תרמית הגורמת לחימום עדין המאפשר לחומרים הפעילים להתפזר ולחדור לעומק העור באופן אופטימלי.
לאחר מספר דקות המסכה מתקשה ומתאימה את עצמה למבנה הרקמות בעור תוך עיצוב מחדש של תווי הפנים.

עיסוי ממצק –

הטיפול מסתיים בעיסוי הממצק את הרקמה האלסטית בעור.
ג'ל העיסוי מכיל חומרים פעילים מרוכזים המזרזים ומשקמים את הסיבים האלסטיים. העור ניראה צעיר יותר ומלא באנרגיה מחודשת.

Written by