הטרנדים הלוהטים בתחום המניקור לשנת 2015

קווים הם הבסיס לכל, בכל תחום האמנות ותמיד, בעיצוב, אנחנו חוזרים אל הבסיס של כל מבנה עיצוב ותכנון – אנחנו חוזרים אל הקווים.

בשנים האחרונות ראינו הרבה מאד עיצובים רומנטיים כמו פרחים ועלים, שכבות של זהב וכסף, פרנץ' צבעוני ועוד הרבה מאד עיצובים שמחים ומעניינים בין אם בציור בעבודת יד ובין אם במדבקות עם אלפי דוגמאות. אין זה משנה אם מדובר במניקור, לק ג'ל או בניית ציפורניים, העיצובים נעשו יותר ויותר מורכבים ומלאי דמיון. ראו פוסט על הטרנדים הלוהטים לשנת 2014  שעדיין לא עזבו אותנו וממשיכים לתוך החורף המתקרב בחגיגה של צבעים.

לצד עיצובים בסגנון פופ ארט ראינו גם עיצובים אקסקלוסיביים כמו שילוב אבני חן במניקור. בין העיצובים הבולטים בסגנון זה היה המניקור של ריהאנה שעשה הרבה רעש בעולם. ריהאנה הוסיפה יהלומים בשווי עשרות אלפי דולרים למניקור שלה. טוב, ריהנה כבר הרבה זמן לא מדיחה כלים…מניקור בעיצוב קווים

דיברנו על מניקור? אז נחזור אל הקווים (תרתי משמע).

בכל אירועי האופנה בחודש האחרון ראינו מניקור בעיצוב של קווים, שמתכתב עם עיצובים במראה העידן החדש והחללי. ניתן יחסית לצייר קווים בקלות גם בבית, עם מכחול דקיק, או אפילו עם נייר דבק שמדביקים אותו קודם על הבגד, כדי שיאבד טיפה מהדביקות שלו ואחר כך מדביקים על הציפורן ליצירת קו ישר ואחיד.

ניתן גם לגזור את שערות המכחול במספריים לציפורניים כדי ליצור קו ישר ונקי. באיזה שהוא מקום נראה לי שלאחר תקופה יחסית ארוכה של כמה שנים, בה שלט בחיינו הסגנון הרך והרומנטי, אנחנו הולכות לחורף מדויק, נקי ואחיד. כמו תמיד, חיפשתי לכן גם עיצובים של "עשו זאת בעצמכן", כאלה שנראים טבעיים, לא יותר מידי אקסטרווגנטיים  ומתאימים גם ליום עבודה ופגישות עסקים. מצורפות 3 דוגמאות כאלה. 

אפשר להתאים את הסגנון הקווי לביגוד ואופנה בסטייל נקי ומינימליסטי. אין ספק שיש במניקור הזה אמירה אישית מעניינת ויוצאת דופן ובשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר איך החלקים הקטנטנים האלה, קצות האצבעות שלנו, הופכים לחלק משמעותי וחשוב ביכולת הביטוי העצמי שלנו.

אז בנות, אל תצאו מהקווים!

 

Written by