עיצוב ציפרניים – הטרנדים הלוהטים לשנת 2014

חלק בלתי נפרד מהמראה הכללי, העדכני והאופנתי הוא מראה הציפורניים. גם המניקור הוא חלק מביטוי האישיות שלך. הציפורניים שלך משדרות את הסגנון שלך, לעיתים את הרגשות והתחושה והכי כיף זה שקל להחליף ולשנות את מראה הציפורניים, ממש כמו שמחליפים בגד.

אלו מכן שמציצות מידי פעם ב"אירועי השטיח האדום" שמו לב שהופיע מתקן חדש – מצלמת הציפורניים. בנוסף לשאלה הבלתי נמנעת "את מי את לובשת"? הכוכבות מכינות את ציפרניהן לתצוגה ומעבירות אותן דרך תיבת מצלמת הציפורניים.

בעוד שהצבע האדום תמיד יישאר קלאסי ואהוב, המגמות הנוכחיות בעיצוב ציפרניים באות לידי ביטוי בצורת הציפורן, באורכה וב"סטיילינג" שלה.

ואם אין צפרניים טבעיות שמאפשרות להתפרע, הרי שבניית ציפורניים הופכת יותר ויותר נגישה ופופולרית בקרב נשים בכל העולם. אם את באמת רוצה להותיר "טביעת אצבעות", לכי על צפרני הפיגיון של ליידי גאגא או ריהאנה. אך אם את אכן הולכת על זכרי, הקפידי להיות מלווה בפמליה שעושה עבורך הכל ואני מתכוונת ממש הכל… כי ציפורני הפגיון הן לא בדיוק הבחירה המעשית של האם העובדת…

אם את הולכת על מרקם – הרי שציפורני תחרה הם הבחירה הטבעית שלך ויכולים לשקף סגנון רומנטי של בגדים ואקססוריס בהתאמה. הדפסים ומדבקות על ציפורניים גם הם באים בחשבון, כולל משבצות, נקודות וקווים המשורטטים בדייקנות ובצבעוניות.

מגמה נוספת שמעוררת סנסציה גדולה בעולם עיצוב הצפרניים היא מגמת התלת מימד – החל משילוב אבנים נוצצות, חלקי מתכת ועוד. הרעיון הוא להתפרע ולפרוץ את הגבולות!

לפניך סרטון שמצאתי עבורך לצורך השראה.

תיהנו!

Written by