מניקור מקצועי בבית – 5 טיפים

הדרך לצפרניים מושלמות היא לא מסובכת. פשוט צריך לשמור על כמה עקרונות במניקור ותוך זמן קצר תראי תוצאות ממש כאילו עשית מניקור מקצועי!

אז הנה הטיפים למניקור מקצועי שאספתי עבורכן:

  1. הדבר הראשון שאנחנו עושות זה לדחוק את העור הקרני אחורה ואז לחתוך אותו עד חורמה. ובכן יש לי חדשות מרעישות 🙂 כמו כל דבר בגוף האדם יש לקיומו סיבה. העור הקרני שלכן נמצא שם כדי להגן על הציפורן מזיהום. השיטה הטובה ביותר היא לחתוך רק את פיסות העור ה"תלויות" והברורות לעין. רק אותן. אפשר גם ליתר בטחון לקחת פיסת צמר גפן טבולה באלכוהול ולחטא את מקום החיתוך. בכל מקרה המטרה שלנו היא לשמור על השמנים הטבעיים בבסיס הציפורן תוך שאנו מקפידים על ניקיון אזור החתך. מניקור מקצועי לציפורניים
  2. לנסות מניקור יבש – כלומר ללכת נגד הזרם ולא לשים על הציפורן קרמים ושמנים לפני הטיפול. הקרמים למעשה מרחיבים את בסיס הציפורן ואף גורמים לכך שייקח המון זמן למניקור להתייבש.
  3. לשים לפני המניקור לאק בסיס אשר המרכיב המשמעותי בו הוא קרטין. הקרטין, ממש כמו בפעילותו הנפלאה לשיער שבור, יודע לאחות את הסדקים בציפורן ולבנות אותה מחדש. בנוסף הקרטין יוצר שכבה נוספת כך שהציפורן שלך תהיה חזקה יותר לאחר המניקור.
  4. התאזרי בסבלנות! חייבים לתת לצפורניים את הזמן לייבוש מלא בין שכבה לשכבה. אני ממליצה (אני מהמחמירות והקפדניות…) לחכות לפחות 10 דקות בין שכבה לשכבה. אגב, הכנתי לכן מרפסת מקסימה להמתנה על כוס קפה בין שכבה לשכבה.
  5. השוס! מדבקות ציפרניים. אוי איזה כיף זה לעשות מניקור מקצועי ולשלב מדבקות ועיצובים מדהימים שתואמים לאופי, למצב הרוח ולאירוע…  אני ממליצה לעטר ציפורן אחת במדבקה, זה מפתיע, מושך תשומת לב ומדהים וזהו. יש לך את זה!

ועכשיו לאופנת הסתיו והחורף – הצבעים האופנתיים בלק הם הגוונים הכהים עם נצנצים או מעברי צבע. לדוגמה כחול כהה עם מעבר לסגול מטאלי.

Written by