עיצוב גבות

בין יתר השירותים הקוסמטיים בקליניקה שלי ניתן לקבל גם עיצוב גבות מקצועי. כמובן שהדבר המומלץ ביותר הוא לבוא לטיפול שכולל עיצוב גבות, לק ג'ל וטיפול פנים וכך תוכלי לרכז את כל הטיפולים למפגש אחד, בדרך כלל אחת לחודש ותרגישי מטופחת ומסודרת במהלך כל החודש.

חלק מאיתנו קיבלו בירושה גבות מעוצבות ואין להן כמעט מה לגעת בהן. חלקנו ירשנו גבות עבותות המצריכות עיצוב גבות כמעט אחת לשבוע וחלקנו ירשנו גבות דלילות המצריכות בצד העיצוב גם איפור קבוע להדגשת הגבות. בכל מקרה ולא משנה איזה גבות יש לנו,  הגבות מהוות את המסגרת לעיניים והן בעלות משמעות רבה מאד בהבעות הפנים.

הגבות שלנו מתקמטות בתהייה, מתכווצות בכעס, מתרוממות בשאלה, מתעקלות בחיוך… הגבות והעיניים מהוות יחד את החלקים המשמעותיים ביותר בפנים ודרכן אנו מביעים את כל קשת הרגשות. עיצוב גבות מקצועי

לא פלא אם כן שעיצוב גבות הוא חלק מאד משמעותי משגרת הטיפוח של רב הנשים.  כמו בכל דבר יש את הכללים הנכונים לעיצוב גבות, אבל כללים אלה הם לעיתים קרובות מקפצה לשינויים ונשים רבות נוטות לשבור את הכלים ואת הכללים בעיצוב גבות ולהעניק להם מראה מיוחד, שונה ואקזוטי.

עיצוב גבות הוא תחום מקצועי ושלם בעולם הקוסמטיקה והוא אחד התחומים האהובים עלי, בדיוק מהסיבות שתיארתי למעלה. הבסיס לעיצוב גבות והמקום ממנו מתחילים הוא אבחון מבנה הפנים.

הכנתי עבורכן סקיצה המתארת את צורת הגבה המומלצת והמתאימה למבנה הפנים. בגישה שלי אני דוגלת בעיצוב גבות עדין ולא אגרסיבי המתאים למבנה הפנים.

אתן מוזמנות לקבוע תור באתר למפגש לעיצוב הגבות.

 

Written by