מי שמצליח לה המניקור ביד ימין שתקום!

הרבה טיפולי יופי שאנחנו מעוניינות לבצע בעצמנו אינם אינטואטיביים וביניהם טיפול מניקור. מי שהתמזל מזלה והיא שולטת ביד שמאל כמו ביד ימין, מוזמנת לעשות לייק ולצאת להפסקת מניקור. אבל אצל רב בנות מיננו, כאשר בענייני מניקור עסקינן, יד אחת חזקה ושולטת בעוד היד השנייה רועדת ומזגזגת וכך גם נראה הלק שלנו אחר כך.

אמי למשל, פשוט לא מסוגלת למרוח לק עם יד שמאל על יד ימין. תמיד יוצא שיד שמאל נראית פחות או יותר  בסדר אבל יד ימין המסכנה נראית כמו אחרי טיפול שפכטל. הציפורניים עם לק לא אחיד, פציעות, הרים וגבעות, מריחות וזליגות  וכו'. אתן כבר יכולות לדמיין לבד.  עם הזמן אמי, שאין לה סבלנות לשבת אצל בונת ציפורניים השלימה עם העובדה שחלומה לעמוד בפני קהל "ולדבר עם הידיים" נמוג בהדרגה ובאיזה שהוא שלב היא פשוט ויתרה לגמרי על מניקור ונשארה במראה הטבעי ובמקרה שלה – ציפורניים רכות ומתפצלות.

אבל דמיינו לעצמכם שתעשיית היופי היתה מבינה את הבעיה הכל כך נפוצה הזו ומוצאת לה פתרון שלא מצריך מאיתנו שעות של אימון ולמידה?

אז סוף סוף הגיעה הישועה בדמות מותג לק julep  שהבין שהבעיה היא לא במין האנושי, אל פשוט בתכנון לקוי. וזו הסיבה שהם שחררו מוצר חדש שנעשה במיוחד עבור אלה מאתנו שמטפלות בציפורניים לבד. המוצר נקרא "Plié" השרביט, ומדובר למעשה בידית ארוכה שתינעל על פקק של בקבוק לק, ותתכופף בציר, כך שהוא יכול להיות ממקום בין אצבעות ומאפשר שליטה רחבה יותר.

מניקור חדשני

מנכ"ל julep  ג'יין פארק אומרת, "דמיינו כמה קשה לכתוב בעיפרון בגודל של בדל. זה כל כך הרבה יותר קל לכתוב עם כלי שיכול לנוח בכיפוף של היד שלך כדי לאזן את המשקל. זו נקודה מאד משמעותית ומשהו שעד היום אף אחד לא חשב עליו בעוד שמליוני נשים בעולם נאבקו שלא למרוח את כל ציפורני יד ימין שלהם בלק.

נשמע כמו פתרון פשוט, נחוץ לבעיה מאד נפוצה. אחרי הכל, ציפורניים יפות צריכה להיות זמינות לכל הנשים.  זה גורם לך לתהות איך מוצרי יופי אחרים יכולים להיות טובים יותר עם ​​קצת חדשנות.

מה דעתכם?

Written by

No Comments Yet.

Leave a Reply

Message