הסרת שיער בשעווה

שיער גוף. כמה פעמים תפסת את עצמך שואלת "מה זה הדבר המיותר הזה שצומח לי באמצע הפרצוף, על הידיים, ובעצם בכל מקום"? כמה פעמים חשבת שהלוואי שיכולת להחזיר את השעון אחורה, לילדות, לימים בהם העור שלך היה חלק וכמה את מצטערת שקיבלת את הגנים של הדוד של אמא שיש לו "סוודר" על הכתפיים…

האמת היא שכולנו נולדים עם שיער גוף. כן, גם התינוקות. שיער הגוף נועד להגן על העור שלנו , הוא מחמם אותנו ומבחינת הטבע, הוא ממש לא מיותר. מבחינת יופי ואסתטיקה, כאן כבר התמונה משתנה לגמרי. קוסמטיקה מקצועית וטיפולי פנים מכל הסוגים

אידיאל היופי העכשווי הוא של גוף חלק לא רק בקרב המין הנשי. התופעה של הסרת שיער אצל גברים הולכת ותופסת תאוצה ועולם הקוסמטיקה מציע מגוון רחב של שיטות להסרת שיער. אחת השיטות הוותיקות והמוצלחות ביותר להסרת שיער גוף מיותר היא באמצעות שעווה.  גם קליאופטרה, אותה קיסרית מצרית אשר רחצה בחלב הסירה את שיער גופה המיותר באמצעות שעוות דבורים.

השעווה להסרת שיער עשויה מחומרים טבעיים: שרף, דונג דבורים או סוכר. בשיטה זו של הסרת שיער בשעווה אפשר להגיע לתוצאות מרשימות של גוף חלק עד חודש וחצי (תלוי בקצב גידול השיער הטבעי ושינויים הורמונליים).

הסרת שיער בשעווה מורטת את השער מהשורש שלה ביחד עם הזקיק. בניגוד לשיטות אחרות כמו לייזר, הסרת שיער בשעווה מתאימה לכל גווני וסוגי העור. זוהי שיטה יעילה להסרת כמות גדולה של שיער בזריזות  וכשהיא מבוצעת על ידי קוסמטיקאית מקצועית ובעלת ניסיון, היא איננה גורמת לכאב ומתאימה גם לנשים בהריון.

הסרת שיער בשעווה מתאימה לכל חלקי הגוף, כולל מקומות רגישים כמו הפנים. טיפולי הסרת שיער בשעווה גורמים להידללות שיער הגוף המיותר לטווח ארוך.

אבל, אם העור שלכם חבול או פצוע, המתינו עד לריפוי לפני טיפולי הסרת שיער בשעווה. כמו כן, רצוי להגיע לטיפולי הסרת שיער בשעווה לאחר מקלחת.

טיפול הסרת שיער בשעווה הוא טיפול שצריך להתבצע במקצועיות ובזהירות. הסרת שיער בשעווה מתאימה לכל חלקי הגוף, כולל מקומות רגישים כמו הפנים. ולא שכחנו יתרון נוסף: טיפולי הסרת שיער בשעווה גורמים להידללות שיער הגוף המיותר לטווח ארוך.

Written by